Kraków centrum Małopolski

Wśród wielu miast w kraju, miasto Kraków wyróżnia się nie jedynie w obszarze sztuki i akademickim, ale też na wielu odmiennych polach. Zaczyna być regionem otwartym do mieszkania. Przekształcenia, które dotknęły miasto w niedawnych latach dają poczucie, że miasto rzeczywiście pnie się w górę.
Pomocne nowości w mieście.
Co godnego pochwały wypracowano w trakcie niedawnego okresu? Wielość udogodnień i inwestycji jest ogromna. Mocno pomogły w tym aspekcie środki Unii Europejskiej, z których miasto niemało czerpie. Dynamiczne działanie w zakresie zdobywania dotacji spowodowały, że małopolska rozwinęła się o kolejne węzły komunikacyjne, nowoczesne autobusy komunikacji miejskiej, i kolejne obiekty dla ludności.
Niemałe innowacje są niewidoczne dla standardowego mieszkańca. Nie znaczy to jednakowoż, że nie zostały poczynione. Najczęściej ignorujemy nie związane z nami informacje. Typowemu mieszkańcowi Krakowa zdaje się, że w mieście za mało się dzieje. Tymczasem miasto rozrasta się z każdym miesiącem. Zmiany w zakresie gospodarki śmieciami, tworzeniu i modernizacji siatki kanalizacyjnej, budowa filtrów przeciw hałasowi to tylko część zmian, które pomagają nam pełniej i bardziej komfortowo żyć. Kraków rozwija się również w zakresie możliwości rozrywkowych. Potencjał Krakowa rośnie za pomocą takich inwestycji jak: centrum konferencyjne ICE czy stadion Cracovia. takie inwestycje przyciągają gości z innych miast do odwiedzin.
Podejmowane za pomocą zarządu miasta akcje nie obejmują tylko ścisłego środka miasta, ale również są związane z pełnym regionem. W związku z tym zamiast uskarżać się tylko zobaczyć innowacje w jakie obrósł Kraków.
Przyszłe miesiące – jeśli uda się utrzymania tempa zmian – umożliwią Krakowowi stać się zachwycającą stolicą małopolski.
Majchrowski co zrobił