Spring vocabulary

Sprawne wsparcie nauki angielskiego dla maluchów
Nikomu nie trzeba wyjaśniać, jak istotny jest język angielski i to, aby dziecko mogło jak najwcześniej uczyć się go w sposób sprawny. Powstały już niezliczone tomy lektur i poradników wskazujących na to, jakim sposobem wolno wspierać własne dziecko w zmaganiach się z zagranicznym językiem. W tym miejscu próbujemy uzbierać w pigułce jedne z najistotniejszych narzędzi, które okazały się skuteczne w nauce języka angielskiego w większości wypadków.

czasownik to be ćwiczenia

Efektywna nauka języka angielskiego – jak wspomóc potomka?
Najistotniejsze w nauce języka angielskiego w okresie dzieciństwa jest połączenie jej z zabawą. To daje bardzo dobre wyniki, szczególnie wtedy, kiedy taka nauka jest wspierana przez należytego korepetytora. Właściwego – to oznacza, kochającego nie tylko język angielski, niemniej jednak i dzieci, a do tego potrafiącego tę wiedzę oraz miłość przekazać.
Poza zatrudnieniem korepetytora można wspierać dziecko przez zachęcanie go do korzystania z takich porad dydaktycznych jak:
•    Flashcards
•    Książeczki interakcyjne
•    Ćwiczeniówki
Jako rodziciel, jakiemu zależy na świetnych umiejętnościach językowych dziecka, powinieneś mieć też otwarty umysł na ciągłe poszukiwanie idei, dyrektyw, pobocznych materiałów, jakie będą malucha ożywiać do pogłębiania nauki, odkrywania oryginalnych słówek. Z nieraz dziecko samo będzie domagało się akcesoryjnych bodźców, koniec końców pokocha ten drugi język, a owoce tej namiętności będą mu wspomagać przez całe życie – od zdobywania właściwych stopni w szkolnej ławie, po większe możliwości w kontekście kariery zawodowej.